Ako vám viem pomôcť

Každý klient je iný, preto preferujem osobný prístup a riešenie na mieru. Jedno nás všetkých spája - naši zákazníci nás platia, a preto potrebujeme nielen návštevníkov webu, ale hlavne platiacich, spokojných a verných klientov. 

Plne sa stotožňujem so Stevom Krugerom, ktorý v UX Designe razí teóriu "Don´t make me think" a teda "Nenúťte ma myslieť". Táto pravda platí aj v marketingu. Ponúkajte zákazníkovi to, čo hľadá, práve v danom momente kedy to hľadá. Nenúťte ho namáhať sa a k Vášmu produktu mu ešte pribaľte bonus navyše.

Na našom prvom stretnutí si prejdeme Vaše ciele, opíšete mi zákazníkov, konkurenciu, a čo všetko ste už v online podnikli.

Následne si v Google Analytics pozriem všetky aktivity na Vašom webe, identifikujem, kde procesy viaznu a navrhnem Vám možné úpravy. 

S rešpektom k Vašim cieľom Vám následne navrhnem spôsob propagácie, ktorý pomôže zmeniť potenciálnych klientov na platiacich zákazníkov. 

Viem Vám pomôcť s:

PPC reklama

Alebo reklama na internete. Potrebujete budovať povedomie, získavať objednávky, alebo promovať špeciálnu udalosť? Pomôžem Vám nájsť najvhodnejší typ reklamy, vytvoriť kampaň a získať ešte viac zákazníkov. 

Chcem vedieť viac
Správa sociálnych sietí

Nie každý business nutne potrebuje kamennú predajňu, prípadne drahý web. Sociálne siete sú jednou z možností, ako komunikovať so zákazníkmi a predávať. Využite prepracované služby Facebooku a Instagramu, aby ste o sebe dali vedieť.

Chcem vedieť viac
Email marketing

Inak povedané - zasielanie reklamných emailov. Zákazníkov viete informovať, odmeniť, zistiť ich názor, alebo im ukázať produkt, o ktorom by ani nerozmýšľali. Výsledky emailových kampaní sú presne merateľné a pri správnom nastavení poskytujú vysokú mieru konverzie.

Chcem vedieť viac
Reklama na vlastnej stránke

Máte web s hodnotným obsahom a vysokou návštevnosťou? Gratulujem! Ako bonus Vám ponúkam možnosť zarobiť na svojom webe druhý krát.  Pomôžem Vám s vytipovaním vhodných miest na Vašom webe, a umiestnim tam bannery od platiacich zákazníkov. 

Chcem vedieť viac

Chcete získať viac zákazníkov?

Kontaktuje ma