Reklama na vlastnej stránke

Predpokladám, že toto ste v pláne nemali. Svoj web ste zakladali z úplne iných dôvodov. Vytvorili ste hodnotný obsah, založili komunitu, a dosiahli lojálnosť Vašich zákazníkov. Stálo Vás to kvantum času a energie. Preto je teraz načase využiť to.

Pokiaľ dosahujete denne 1.000 a viac jedinečných návštev Vášho webu, ste vhodným adeptom na umiestnenie reklamy na Vašej stránke.

Po analýze správania návštevníkov Vašej stránky si spoločne dohodneme pozície pre umiestnenie reklamných bannerov. Dohodneme si veľkosť bannerov, formu a spôsob zobrazovania, a hlavne ich obsah tak, aby korešpondoval s obsahom Vašej stránky a záujmami Vašich návštevníkov.

Jednoduchým a dobre ovládateľným nástrojom na umiestnenie reklamy na Váš web je služba Google Adsense. Tá umožňuje všetky hore spomínané funkcionality, a zároveň Vám zabezpečí dostatok inzerentov podľa Vašich požiadaviek.

Ak máte okrem vysokého počtu návštevníkov webu aj vlastných inzerentov, pomôžem Vám s nastavením služby Google DFP. Prostredníctvom nej budete vedieť manažovať vlastných inzerentov, ako aj prestriedať ich bannery s bannermi inzerentov z Google Adsense.  

Chcete získať viac zákazníkov?

Kontaktuje ma