Kto som?

Volám sa Katka Bartová. Venujem sa online marketingu, pretože ho považujem za skvelý a účinný prostriedok na dosiahnutie výsledkov. 

Všetko sa to začalo pracovnou úlohou na projekte s úplne iným smerovaním. PPC reklama, komunikácia prostredníctvom sociálnych sietí a výsledky email marketingu ma natoľko nadchli, že som sa im začala venovať naplno, až som dospela k tejto "one woman show".

Za základné hodnoty vzájomnej spolupráce považujem:

Komunikáciu

Na to, aby sme spoločne našli vhodnú formu propagácie potrebujem poznať Vaše ciele a plány. Detaily o Vašich produktoch, ako aj "zákulisné" informácie o Vašich konkurentoch najlepšie poznáte len vy. Budeme sa preto veľa rozprávať, stanovovať krátkodobé aj dlhodobé ciele, a hľadať najefektívnejšiu formu reklamy.

Úprimnosť

Je dôležitá, aby sme sa vyhli zbytočným nedorozumeniam a nastavili si reálne ciele. Všetko, čo si povieme ostáva medzi nami.

Reálne očakávania

Po spoločnej analýze Vašej aktuálnej situácie si stanovíme reálne ciele a plány, ktoré bude možné v danej situácii uskutočniť.

Dlhodobú spoluprácu

Jednorázové optimalizácie kampaní, alebo odoslanie newslettra je v poriadku. Avšak  na dosiahnutie dlhodobých cieľov je najlepšia dlhodobá spolupráca, pretože len tak bude možné vyladiť všetky detaily Vášho marketingového plánu. 

 

Chcete získať viac zákazníkov?

Kontaktuje ma