Ako vám vieme pomôcť

Každý klient je jedinečný, a preto preferujeme osobný prístup a riešenie na mieru. Rozumieme, že úspech spočíva nielen v prilákaní návštevníkov na web, ale najmä v získavaní spokojných a verných klientov, ktorí sú ochotní za naše služby platiť.

Náš prístup k práci je inšpirovaný Stevom Krugerom a jeho teóriou "Don't make me think" v UX Designe. Podobne ako v UX, aj v marketingu platí, že by sme mali zákazníkom ponúkať presne to, čo hľadajú, v momente keď to hľadajú, a to bez zbytočného namáhania. Našim cieľom je vytvoriť pre vás také marketingové stratégie, ktoré budú jednoduché, efektívne a prinesú vám výsledky.

Čo môžete v úvode očakávať?

Prvotná konzultácia: Na našom prvom stretnutí preskúmame Vaše ciele, typológiu zákazníkov, konkurenciu a všetky Vaše doterajšie aktivity v online prostredí.

Analýza: Preveríme Vašu webovú stránku, profily na sociálnych sieťach a kvalitu aktuálnych marketingových aktivít, identifikujeme slabé miesta a navrhneme efektívne riešenia na zlepšenie.

Stratégia: Na základe analýzy a Vami dodaných informácií Vám s rešpektom k Vašim cieľom navrhneme marketingovú stratégiu, ktorá Vám pomôže premeniť potenciálnych klientov na lojálnych zákazníkov.

V Poppies Vám vieme pomôcť s:

 

PPC reklama

Potrebujete budovať povedomie, získavať objednávky, alebo promovať špeciálnu udalosť? Pomôžeme Vám nájsť najvhodnejší typ reklamy, vytvoriť kampaň a získať ešte viac zákazníkov. 

Chcem vedieť viac
Správa sociálnych sietí

Nie každý business nutne potrebuje kamennú predajňu, prípadne drahý web. Sociálne siete sú jednou z možností, ako komunikovať so zákazníkmi a predávať. Využite prepracované služby Facebook, Instagram, Tik Tok či LinkedIn, aby ste o sebe dali vedieť.

Chcem vedieť viac
Email marketing

Inak povedané - zasielanie reklamných emailov. Zákazníkov viete informovať, odmeniť, zistiť ich názor, alebo im ukázať produkt, o ktorom by ani nerozmýšľali. Výsledky emailových kampaní sú presne merateľné a pri správnom nastavení poskytujú zaujímavú mieru konverzie.

Chcem vedieť viac
Tvorba webových stránok

Kvalitná webová stránka, ktorá efektívne prezentuje Vaše produkty a služby a zároveň poskytuje zákazníkom vynikajúci užívateľský zážitok, je základom úspechu.

Chcem vedieť viac

Chcete získať viac zákazníkov?

Kontaktuje ma